Tłumacz Google

O firmie

Uwaga!

W związku z panującą pandemią, magazyn jest zamknięty dla klientów detalicznych - brak możliwości odbioru towaru przez klientów detalicznych.
Przepraszamy za utrudnienia.

Spółka Ragil Sp z o.o. jest bezpośrednim importerem i sprzedawcą:

- dziecięcych samochodzików na akumulator ze zdalnym sterowaniem na pilota,
- dziecięcych motorków na akumulator,
- gokartów,
- jeździków, pchaczy,
- misiów pluszowych, w tym misiów gigantów (80-240 cm),
- mat edukacyjnych,
- hulajnóg,
- rowerków biegowych,
- trampolin,
- akcesoriów i częsci do autek
- inne


Kontakt telefoniczny:

Sprzedaż:
Tel: 733 344 150
Tel: 788 223 150
Tel: 880 923 918


Adres kontaktowy e-mail:
biuro@ragil.pl 


Adres siedziby:
Ragil Sp. z o.o.
Rogoźnik, OSiedle Za Torem 1A
34-471 Ludźmierz

Numer konta bankowego: 

75 1030 0019 0109 8530 0037 6394
CITI BANK

Dane rejestrowe
NIP: 9452156136
REGON: 121475608
KRS: 384383 (Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego).
Kapitał zakładowy: 615 000 PLN (kapitał w całości wpłacony)

Adres korespondencyjny, wysyłkowy, do zwrotów oraz odbiory osobiste:

Ragil Sp. z o.o.
Rogoźnik, Osiedle Za Torem 1A
34-471 Ludźmierz

Adres - odbiory osobiste
Ragil Sp. z o.o.
Rogoźnik, Osiedle Za Torem 1A
34-471 Ludźmierz

Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie w Rogoźnik (okolice Nowego Targu)

Sklep Ragil Sp. Z o.o. prowadzi internetowy sklep z zabawkami. Ragil.pl oferuje samochodziki na akumulator, samochodziki na pilota, jednym słowem pojazdy dla najmniejszych pociech. Olbrzymim uznaniem cieszą się motorki dla dzieci, rowerki biegowe oraz gokarty. Kolorowe jeździki dla dzieci stanowią hit sprzedażowy. Dzieci uwielbiają również trampoliny i misie pluszowe, zwłaszcza duże miśki – miśki giganty – nawet do 240 cm wzrostu. Najnowszym hitem są dziecięce hulajnogi, zwłaszcza hulajnogi z grafitti (wykonane techniką druku wodnego) oraz hulajnogi składane.

Sklep ragil.pl zaprasza do zakupów wszystkich którzy pragną zobaczyć na twarzach swoich milusińskich wspaniały uśmiech i radość w oku. Samochodziki na akumulator i motorki dla dzieci to zabawki które nigdy nie zawiodą oczekiwań dzieci. Po wspaniałej przejażdżce super-bryko, dziecko podąży w kierunku trampoliny gdzie będzie mogło się wyszaleć. Czy samo? Niekoniecznie…. Misie pluszowe też lubią skakać  - w końcu miś pluszowy to najlepszy przyjaciel dziecka.

Jeździki dla dzieci świetnie się spisują jako jeden z pierwszych pojazdów dla dzieciaczków, lecz w między czasie samochodziki na pilota zapełnią w pełni pustkę, aż do momentu gdy dziecko podrośnie i główną zabawą będą trampoliny i skoki na nich.

Spółka Ragil jest bezpośrednim importerem i sprzedawcą dziecięcych samochodzików. Nasze jeździki dla dzieci produkowane są zgodnie z normami ISO 9000. W swojej ofercie posiadamy samochodziki na akumulator, elektryczne motorki dla dzieci oraz samochodziki na pilota. Na prezent urodzinowy polecamy trampoliny, oraz rowerki biegowe dopasowane do wieku dziecka. Nasz sklep z zabawkami, sprzedaje również dla nastolatków typowe gokarty do wyścigów szosowych. Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów są misie pluszowe, natomiast wszystkim małym pociechą oferujemy duże miśki w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.079s