• Przechowalnia 0
 • Sprzedaję na Allegro
  Zobacz moje aukcje na Allegro
  Komunikat

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy iż misie pluszowe zakupione w naszej Spółce przed 24 sierpnia 2017 r. nie spełniają norm bezpieczeństwa UE względem dzieci i są dla dzieci niebezpieczne ze względu na:

  - możliwość łatwego dostępu dziecka do wypełnienia misia;

  - możliwość łatwego dostępu dziecka do wypełnienia w kokardzie;

  Informujemy iż w/w elementy powinny zostać zabezpieczone poprzez zablokowanie zamka i usunięcie wypełnienia z kokardy lub zaszycie otworu w kokardzie.

  W celu dokonania zabezpieczenia misia, prosimy o kontakt mailowy: ragil@op.pl - miś powinien do nas wrócić w celu zabezpieczenia go, lub w/w czynności można również dokonać samodzielnie po otrzymaniu od nas szczegółowej instrukcji i materiałów.

  Dokładnych szczegółów na temat naprawy i wysyłki misia udzielamy pod mailem ragil@op.pl.

  ragil.pl

  Spółka Ragil jest bezpośrednim importerem i sprzedawcą dziecięcych samochodzików. Nasze dziecięce samochodziki produkowane są zgodnie z normami ISO 9000. W swojej ofercie posiadamy samochody na akumulator, motorki na akumulator oraz autka zdalnie sterowane. Na prezent urodzinowy polecamy samochody dziecięce, oraz motorki dziecięce różnych światowych marek. Nasz sklep z samochodzikami, sprzedaje również dla nastolatków typowe gokarty do wyścigów szosowych. Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów jest miś pluszowy gigant, natomiast wszystkim małym pociechą oferujemy duże misie w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.097s